Котел піролізований Atmos DC 25 S з газифікацією деревини
До асортименту входять дротяні котли потужністю від 15 до 100 кВт, вугільні котли потужністю від 18 до 50 кВ, котли на кам’яне вугілля 25 — 35 кВт, і котли від 4,5 до 45 (60) кВт для гранув і комбіновані котли для деревини, гравів, природного газу і спеціальних легких паливних масел. Вироби компанії « Atmos» завдяки своїй функціональності, якості і, не в останню чергу, дуже прийнятної ціни, викликали велику зацікавленість серед користувачів, що топлять дровами, а також монтерів такого типу обладнання.
КОТЛИ З ГАЗИФІКАЦІЇ ДРЕВЕСІНИ.
Котли розроблені для спалювання деревини на принцип генераторної газовифікації за допомогою штучного вентилятора, який видаляє з котла продукти згорання або вганяє в казан повітря. Корпуса котлів виготовлена з зварених сталевих аркушів завтовшки 3-8 мм, складаються з насипної частини для палива, яка оснащена в нижній частині смаженим патрубком з продольним отвіром для проходу продуктів згоряння і газів. Простір згоряння під насипною частиною викладено керамічними блоками. У задній частині корпусу котлів розміщений вертикальний канал для продуктів згорання, оснащений у верхній частині клапана для розтаплування. У верхній частині каналу для згорання є патрубок, який приєднує до димару.
Конструкція котел складається з двох, розміщених один над одним, камер, верхня камера призначена для зберігання палива, у нижній камері відбувається спалювання і знаходиться зілля. Між ними є сопло для газифікації деревини, яке сприяє ідеальній газифікації та повному згоряння палива.
Переваги котлів з газифікацією деревини «ATMOS»
- Можливості спалювання Великі куски деревини
- Великий бункер для палива ❏ Протягом довгого періоду горіння
- Високий КПД, залежно від типу 81 ― 87 % ✔ Першоджерело і вторинне повітря підігрівається до високої температури
- Екологічне спалювання - Котел згідно з CCSN EN 303-5 відноситься до 3-го класу
- Витяжка вентилятора - Бездимний збір золи, яка без диму
- Контур охолодження для запобігання перенагріва - Без ризику пошкодження котла
- Автоматично вимикати котел після догорання палива – термостат для димових газів
- Зручне збирання золота - Велика керамічна камера згорання для золи (збираємо раз на тиждень, у вугілля — один раз на день)
- Котел без трубної дошки - Простіше очищення
- Невеликі розміри і мала вага
- Високої якості
Середовище
За допомогою зворотного спалювання, нагрітого повітря горіння та керамічного простору можна спалювати майже повністю з мінімальним вмістом шкідливих газів. Тому, згідно з директивою МОС ЧР, котли відповідають вимогам для привласнення марки Екологічного виробу. Котли згідно з CCSN 303-5 стосуються 3-го класу і тому на них виділяється дотація з Національного фонду навколишнього середовища.
УСТАНОВКА
Котли "ATMOS" повинні бути підключені "LADDOMAT 21"або терморегулюючою вентиляцією Європейського Союзу для досягнення температури води, яка повертається до котел, мінімальна 65 ° C. Вихідна температура котла повинна підтримуватися постійно в межах 80 - 90 °С. Всі котли знаходяться в основному у виконанні з охолоджуючим контуром проти перегріва. Рекомендується встановити кольки з акумулюючими баками.
СВІДКИ ЄГОВИ І СЕРТИФІКАЦІЯ
Всі котли АТМОС сертифіковані в випробувальних установах країн призначення: Брно, Мюнхен — Німеччина, Литва, Україна, Швеція, Польща, Австрія, Словаччина, Венера, відповідно до діючих норм — EN 303-5.
Захищений патентом.
Технічні дані
| DC 15 E |
DC 18 S |
DC 22 S |
DC 25 S |
DC 32 S |
DC 40 SX |
DC 50 S |
DC 70 S |
DC 20 GS |
DC 25 GS |
DC 32 GS |
DC 40 GS |
DC 50 GSX |
DC 70 GSX |
DC 75SE |
DC 100 |
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A | 1180 | 1180 | 1180 | 1180 | 1260 | 1260 | 1260 | 1380 | 1260 | 1260 | 1260 | 1410 | 1558 | 1648 | 1480 | 1590 |
| B | 630 | 770 | 970 | 970 | 970 | 970 | 1170 | 1170 | 770 | 970 | 970 | 970 | 1042 | 1068 | 1470 | 1180 |
| C | 590 | 590 | 590 | 590 | 670 | 670 | 670 | 670 | 670 | 670 | 670 | 670 | 678 | 678 | 770 | 980 |
| D | 690 | 872 | 872 | 872 | 946 | 946 | 946 | 1050 | 946 | 946 | 946 | 1092 | 997 | 1054 | 1153 | 1260 |
| E | 150 (152) | 150 (152) | 150 (152) | 150 (152) | 150 (152) | 150 (152) | 150 (152) | 180 | 150 (152) | 150 (152) | 150 (152) | 150 (152) | 150 (152) | 180 | 180 | 200 |
| F | 65 | 65 | 65 | 65 | 75 | 75 | 75 | 90 | 75 | 75 | 75 | 75 | 70 | 70 | 75 | 250 |
| G | 200 | 200 | 200 | 200 | 180 | 180 | 180 | 325 | 180 | 180 | 180 | 180 | 184 | 184 | 180 | 588 |
| H | 930 | 930 | 930 | 930 | 1000 | 1000 | 1000 | 1230 | 1000 | 1000 | 1000 | 1137 | 1287 | 1372 | 1100 | - |
| CH | 220 | 220 | 220 | 220 | 255 | 255 | 255 | - | 255 | 255 | 255 | 255 | 256 | 256 | 305 | - |
| I | 190 | 190 | 190 | 190 | 240 | 240 | 240 | 240 | 240 | 240 | 240 | 240 | 256 | 256 | 290 | 250 |
| J | 6/4" | 6/4" | 6/4" | 6/4" | 6/4" | 6/4" | 2" | 2" | 6/4" | 6/4" | 6/4" | 2" | 2" | 2" | 2" | 2 |
Технічні характеристики
| Тип ATMOC | DC 15 E |
DC 18 S |
DC 22 S |
DC 25 S |
DC 32 S |
DC 40 SX |
DC 50 S |
DC 70 S |
DC 20 GS |
DC 25 GS |
DC 32 GS |
DC 40 GS |
DC 50 GSX |
DC 70 GSX |
DC 75 SE |
DC 100 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Діапазон потужності (кВт) | 14,9 | 14- 20 |
15- 22 |
20- 25/27 |
25- 35 |
30- 40 |
35- 49 |
70 | 15- 20 |
20- 25 |
25- 35 |
30- 40 |
35- 49 |
70 | 75 | 99 |
| Планований потяг димової труби (Па) | 18 | 20 | 23 | 23 | 24 | 24 | 25 | 30 | 20 | 23 | 25 | 25 | 25 | 30 | 30 | 35 |
| Вага котла (кг) | 280 | 265 | 324 | 326 | 366 | 368 | 433 | 515 | 343 | 431 | 436 | 485 | 538 | 571 | 700 | 780 |
| Об’єм води (л) | 45 | 45 | 58 | 58 | 80 | 80 | 89 | 93 | 64 | 80 | 80 | 90 | 120 | 132 | 190 | 294 |
| Об' єм завантажувальних лійок (дм3) | 65 | 66 | 100 | 100 | 140 | 140 | 180 | 180 | 85 | 125 | 125 | 170 | 210 | 210 | 345 | 400 |
| Максимальна довжина поленів (мм) | 330 | 330 | 530 | 530 | 530 | 530 | 730 | 730 | 330 | 530 | 530 | 530 | 530 | 530 | 1000 | 730 |
| Розхід під час оздоровчого сезону | 15 | 20 | 22 | 25 | 35 | 40 | 50 | 70 | 19 | 25 | 32 | 40 | 50 | 70 | 75 | 99 |
| Зареєстроване паливо | Сухе дерево з теплотворністю 15 - 18 МДж/кг, діаметр 80 ae 150 мм, вологість 12 - 20% | |||||||||||||||
| Мінімальна температура води, що повертає | 65 °C | |||||||||||||||
| Величина вивантаження (КПД) у повному діапазоні потужності | 81 ― 90 % | |||||||||||||||
| Клас котла CSN EN 303-5 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 4 | 3 | 3 |
| Основні | |
|---|---|
| Тип топки | Закрита |
| Потужність номінальна | 25 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Коефіцієнт корисної дії | 90 % |
| Вид пального | Тверде |
| Тип котла | Піролізний |
| Теплоносій | Вода |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Вага | 326 кг |
| Регулювання потужності, від | 50 % |
| Регулювання потужності, до | 100 % |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Об'єм води в котлі | 58 л |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Види твердого палива | Дрова |
| Об'єм камери згоряння | 100 л |
| Виробник | Atmos |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1180 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 970 мм |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Опалення | |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 0.5 бар |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 2.5 бар |
| Максимальна температура в режимі опалення | 90 град. |
| Додаткові характеристики | |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
| Охолоджуючий контур | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина полін, мм | 530 |
| Хв. об'єм буферного бака | 500 л |
- Ціна: 121 108 ₴





