Біметалічний радіатор Calor Corsica FB-500/100 Perfect
-10%
- В наявності
504 ₴/секція
454 ₴/секція
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (97) 919-85-15
- +380 (66) 301-11-33
- +380 (97) 301-11-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купити Біметалічні радіатори Calor Corsica FB-500/100 Perfect
Біметалічні радіатори Calor - це польський радіатор виробництва з двох матеріалів, а саме зі сталі (сердцевина) і алюмінію (верхня оболонка).
Завдяки високоокачному обладнанню та найновішим технологіям ця модель витримує тиск до 35 атмосфера. у 100 мм, радіатор отримує підвищений кофіцієнт теплової вивантаження.
В результаті, отримуємо відмінний радіатор з характеристик, і по якості, і за ціни.
Технічні характеристики біталічеських радіаторів Calor Corsica FB-500/100 Perfect:
Сила розділу: 200 Вт
Максимальний робочий тиск: 35 атм
Максимальна температура теплоносника: 120 ºC
Габарити:
глибина - 100 мм,
ширина - 80 мм,
Висота - 550 мм.
| Комплектація | |
|---|---|
| Заглушка | Ні |
| Кронштейн | Ні |
| Кран Маєвського | Ні |
| Термоголовка | Ні |
| Кран радіаторний прямий | Ні |
| Кран радіаторний кутовий | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 200 Вт |
| Об'єм води в радіаторі | 0.2 л |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальний робочий тиск | 35 бар |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Виробник | Calor |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Вага | 1.87 кг |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал радіатора | Сталь - алюміній |
| Обпресувальний тиск | 45 |
| Міжосьова відстань | 500 |
- Ціна: 454 ₴/секція


