Купить конденсационный котел Roda Micra 25K
ДАРИМ ДЕНЬГИ ЗА ПОКУПКИ
Кэшбэк при заказе от 10.000 грн. - 1000 грн; от 15.000 грн - 1500 грн; от 25.000 грн - 2500 грн; от 35.000 - 3500 грн. Деньги отправляем на Вашу банковскую карту после покупки. Детали уточняйте у менеджера.
Описание
Нова лінійка сучасних газових конденсаційних котлів для настінного монтажу виготовлених на новітньому італійському обладнанні. Котли мають систему повного попереднього змішування палива з повітрям та вдосконалений конденсаційний модуль, що дозволяє досягти високих значень ККД до 109,9%. Одноконтурні моделі (версії KR) можуть працювати на опалення та нагрівати воду в бойлері ГВП. Для цього вони оснащені вбудованим триходовим клапаном. Двоконтурні моделі (версії K) мають вторинний пластинчастий теплообмінник для виробництва гарячої води. Така гідравлічна схема дозволяє збільшити ресурс обладнання при роботі на сантехнічній воді, що має середній або високий вміст солей жорсткості. Котли призначені для роботи з коаксіальним димоходом 60/100 мм або роздільним комплектом димоходів 80/80 мм. Вбудований розширювальний бак 8л достатній для роботи в системі опалення з об’ємом теплоносія до 130 літрів. Плата керування конденсаційних котлів Roda Micra має можливість підключення кімнатного термостату, пульту дистанційного керування та датчика зовнішньої температури. Конденсаційні котли Roda Micra відносяться до котлів з високим ККД.
• Конденсаційні котли з системою повного попереднього змішування палива з повітрям
• Високі показники ККД до 109,9%
• Двоконтурні (версія К) та одноконтурні (версія KR) модел
• Первинний конденсаційний модуль з нержавіючої сталі
• Гідравлічна група з латуні
• Електричний привід триходового клапану
• Вторинний теплообмінник з нержавіючої сталі
• Мікропроцесорне керування
• Електричний розпал та електронний контроль полум’я
• Плавна безперервна модуляція потужності
• Автодіагностика стану
• Повний набір захисних функцій
• Підключення кімнатного термостата
• Підключення пульту дистанційного керування
• Кліматичне регулювання
• Вироблено в Італії
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Roda |
| Страна производитель | Италия |
| Мощность номинальная | 25 кВт |
| Вид топлива | Газообразное |
| Коэффициент полезного действия | 109.1 % |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Способ установки | Настенный |
| Тип топки | Закрытая |
| Материал теплообменника | Нержавеющая сталь |
| Количество теплообменников | 2 шт |
| Расход газового топлива | 2.64 куб. м/час |
| Вес | 27.5 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Способ отвода отработанных газов | Турбо |
| Цвет | Белый |
| Тип котла по полноте использования энергии топлива | Конденсационные |
| Состояние | Новое |
| Отопление | |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 0.5 бар |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 35 град. |
| Максимальная температура в режиме отопления | 80 град. |
| Объем расширительного бака | 8 л |
| Горячее водоснабжение | |
| Минимальное давление в режиме ГВС | 0.2 бар |
| Максимальное давление в режиме ГВС | 6 бар |
| Минимальная температура в режиме ГВС | 30 град. |
| Максимальная температура в режиме ГВС | 55 град. |
| Производительность горячей воды | 14.8 л/мин |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Потребляемая мощность | 135 Вт |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 700 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Диаметр дымохода | 100 мм |
| Вход в систему отопления | 3/4" |
| Возврат из системы отопления | 3/4" |
| Вход контура ГВС | 1/2" |
| Выход контура ГВС | 1/2" |
| Подключение газа | 3/4" |
| Дополнительные характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Электронное зажигание | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Циркуляционный насос | Да |
| Режим "теплый пол" | Да |
- Цена: 35 199 ₴




