Труби зі зшитиго поліетилену Firat PE-X b 20x2
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купити труби з з зшитих поліетилену Firat PE-X b 20х2
Поліетиленова труба з поперечним зв’язком PEX має чудові функціональні властивості при транспортуванні гарячої води, температура якої перевищує 60 градусів. Поліетилен з поперечним зв’язком розв’язує проблеми, пов’язані з терміном обслуговування водопровідних систем, які працюють з гарячою водою. Цей процес, що проходить за методом Силана (PEX), забезпечує довгостроковий термін експлуатації труб.
| Основні | |
|---|---|
| Товщина стінки труби | 2 мм |
| Вид зшитого поліетилену | Силановий (PE-Xb) |
| Максимальна робоча температура | 95 град. |
| Кисневий бар'єр | Ні |
| Перетин труби | Кругле |
| Країна виробник | Туреччина |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Гарантійний термін | 50 років |
| Тип матеріалу труби | Зшитий поліетилен |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Область застосування труби | Для питної води |
| Довжина бухти | 100 м |
| Виробник | Firat Plastik |
| Зовнішній діаметр | 20 мм |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 110 град. |
| Мінімальний радіус вигину вручну | 80 мм |
| Колір | Білий |
- Ціна: 90 ₴/м



