Канальний кондиціонер Cooper >Hunter GFH24K3BI/GUHN24NK3AO

- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: CHKN24
Відправка з 15 травня 202656 640 ₴
Показати оптові ціни+380973011133
- +380 (97) 919-85-15
- +380 (66) 301-11-33
- +380 (97) 301-11-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купити канальний кондиціонер CooperallHunter GFH24K3BI/GUHN24NK3AO
Внутрішні канальні блоки призначені для кондиціювання декількох приміщень одночасно. Внутрішні блоки таких кондиціонерів встановлюються в системі Підвісні стелі, і повітря розподіляється повітрям по кондиціонованим приміщенням. Схований спосіб їх монтажу не порушує дизайну інтер’єру, залишаючи на увазі лише витончені декоративні решітки для подачі повітря.
У нас є перевага:
- Легкий монтаж;
- Компактні габарити;
- Малошумний вентилятор;
- Найдовший зимний фільтр;
- Ефективна тепловіддача внутрішнього блоку;
- Самоперевірка порушення роботи основних блоків і режимів;
- Захист від неправильного з’ єднання живлення;
- Довжина трубопровіду до 50 м;
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Інвертор | Ні |
| Теплий пуск | Так |
| Тип управління | Електронне |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Основні | |
| Колір корпусу | Білий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Призначення кондиціонера | Комерційний |
| Потужність обігріву | 8000 Вт |
| Охолоджуюча здатність | 24000 BTU/г |
| Тип внутрішнього блоку | Канальний |
| Потік повітря | 1250 куб.м/год |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потужність охолодження | 7000 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 2660 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 2510 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -7 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 268 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 530 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1270 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 37 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 695 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 1018 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 59 кг |
| Глибина зовнішнього блоку | 412 мм |
- Ціна: 56 640 ₴



