Купити розширювальний бачок 150 літрів Roda RCTH00150RV
Особливості розширювальних баків Röda:
- Знімна мембрана у всіх типах баків.
- Корпус із вуглецевої сталі, що продовжує термін експлуатації.
- Використання епоксидованої поліестерної фарби перешкоджає появі корозії.
Розширювальні баки серій RCTH****R, RCTH****L, RCTS****R є важливим елементом усіх інженерних систем, у яких відбувається процес нагрівання рідини. Розширювальні баки призначені для компенсації обсягу теплоносія, який розширюється в процесі нагрівання.
Підбір розширювального бака Для правильного підбору розширювального бака треба застосовувати формулу:
V=(KxVs)/(1-((Pi+1)/(Pf+1)), де:
V — об'єм розширювального бака, л;
K — коефіцієнт розширення теплоносія (табл. 1 для води );
Vs – об'єм системи, л;
Pi — тиск у повітряній камері, бар;
Pf — максимальний тиск теплоносія в системі, барів.

Технічні характеристики розширювальних баків Röda:

| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1120 мм |
| Діаметр | 460 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 3/4" |
| Основні | |
| Максимальна робоча температура | 100 град. |
| Із замінної мембраною | Так |
| Тип розширювального бака | Мембранний |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розташування бака | Вертикальне (без ніжок) |
| Конструктивне виконання бака | Циліндр |
| Об'єм розширювального бака | 150 л |
| Виробник | Roda |
| Вага | 25.5 кг |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Мінімальна робоча температура | -10 |
- Ціна: 6 534 ₴



