Купити настінний газовий котел Baxi Eco 4s 24 Димохідний
Переваги Baxi Eco 4s 24 F
• Ультракомпактні розміри (730x400x299 мм)
• Цифрова панель керування з широким рідкокристалічним
дисплеєм и кнопками
• Гідравлічна група, виготовлена з композитного матеріалу, з електричним
триходовим клапаном
• Пластинчастий теплообмінник із неіржавкої стали вконтурі ГВС
• Система захисту от замерзання
• Можливість встановлення датчика зовнішньої температури
Опис Baxi Eco 4s 24 F
ГІДРАВЛИЧНА СИСТЕМА
Триходовий електричний клапан
Сталевий пальник
Первинний теплообмінник із мідних труб антикорозійним покриттям
Теплообмінник ГВС із неіржавкої сталі
Автоматичний байпас
Економічний насос GrundFos з автоматичним відведенням повітря
Система захисту від блокування насоса та триходового клапана вмикається кожні 24 години
Запобіжний клапан у контурі опалення (3 бари)
СИСТЕМА РЕГУЛЮВАННЯ ТЕМПЕРАТУРИ
Можливість вибору двох температурних діапазонів за опаленням 30/85 °C, 30/45 °C
Вбудований кліматичний регулятор (можливість встановлення датчика зовнішньої температури)
СИСТЕМА КЕРУВАННЯ
Термостат перегрівання в первинному теплообміннику
Гідравлічний пресостат для запобігання роботі котла за малої кількості води
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baxi Group |
| Країна виробник | Італія |
| Потужність номінальна | 24 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Вид пального | Газоподібний |
| Витратуа газового палива | 2.73 куб.м/год |
| Тиск газу на вході в котел | 20 мбар |
| Коефіцієнт корисної дії | 92.9 % |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип топки | Відкрита |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Кількість теплообмінників | 2 шт. |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Максимальна температура димових газів | 141 град. |
| Колір | Білий |
| Вага | 30 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип котла за повнотою використання енергії палива | Конвекційні |
| Стан | Новий |
| Опалення | |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 0.5 бар |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 30 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 85 град. |
| Об'єм розширювального бака | 6 л |
| Гаряче водопостачання | |
| Продуктивність гарячої води | 13.7 л/хв |
| Максимальний тиск в режимі ГВП | 8 бар |
| Мінімальна температура в режимі ГВП | 35 град. |
| Максимальна температура в режимі ГВП | 60 град. |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | 130 Вт |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX5D |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 730 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 299 мм |
| Діаметр димоходу | 100 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Вхід контуру ГВП | 1/2" |
| Вихід контуру ГВП | 1/2" |
| Додаткові характеристики | |
| Циркуляційний насос | Так |
| Дисплей | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Електронне запалювання | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Режим "тепла підлога" | Так |
- Ціна: 30 700 ₴





