Кабель нагрівальний тонкий двожирний Nexans Millicable Flex 15 (8 м2)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купити кабель нагрівальний тонкий двожирний Nexans Millicable Flex 15 (8 м2)
Тонкий двожирний кабель від Nexans, Millicable Flex 15, - ідеальне рішення для повного обігу приміщень і комфортного нагрівання підлоги. Це робиться спеціально для встановлення теплої підлоги в приміщенні, де можливо мінімальне піднімання рівня підлоги. Підходить для монтажу в тонкий шар тягки, або плиткового клею, можна використовувати під напольні покриття будь-якого типу. Особливо зручно для встановлення в приміщенні неправильної форми.
Кабель монтується на монтажну стрічку. Для керування потрібен регулятор.
| Основні | |
|---|---|
| Площа обігріву | 8 кв.м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Країна виробник | Норвегія |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Кількість жил | 2 |
| Діаметр кабелю | 4 мм |
| Довжина кабелю | 76.4 м |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Виробник | Nexans |
| Ізоляція | Тефлон |
| Мінімальна температура монтажу | 0 град. |
| Екранований кабель | Так |
| Максимальна потужність | 15 Вт/м |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Додаткові характеристики | |
| Опір | 44.1 Ом |
| Потужність при 230В | 1200 Вт |
- Ціна: 15 225 ₴
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 849 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Кабель нагрівальний тонкий двожирний Nexans Millicable Flex 15 (8 м2)»



