Труба для теплої підлоги Firat PEX-b 16x2 з кисневим бар'єром червона
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купити трубу для теплої підлоги Firat PEX-b 16x2 з кисневим бар'єром червона
Системи пластмасових труб FIRATPEX виготовляються методом потужного зшивання PE-Xb, унаслідок якого забезпечується гнучкість і високоефективні характеристики в аспекті стійкості до різних температурних впливів.
PE-Xb відомий як метод потужного зшивання. Виробництво продукції виконується із сирьового поліетилену високої щільності (YYPE), який має стійкість до температурного впливу, міцність на стискання і здатний утворювати поперечні зв'язки. Зшивка забезпечується паровим обробленням матеріалу в процесі спеціального поствиробничого процесу. Ступінь зшивання становить не менш ніж 65%.
Системи теплих підлог FIRATPEX отримали досить широке поширення на світовому ринку пластмасових труб унаслідок розроблення труб із зшитого поліетилену PE-Xb. У нашій країні також завдяки виробництву Труб Fıratpex з кисневим бар'єром, які є дивом технологічного прогресу, сформувалася галузь бездоганної експлуатації системи теплих підлог. Ця технологія є надзвичайно прийнятним рішенням для пристрою опалення на таких об'єктах із широкими та високими стелями, як-от ділові центри, спортивні зали, школи, лабораторії, місця для культивації, кінотеатри.
| Основні | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Вид зшитого поліетилену | Силановий (PE-Xb) |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Кисневий бар'єр | Так |
| Перетин труби | Кругле |
| Об'єм води | 0.133 л/м |
| Країна виробник | Туреччина |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Гарантійний термін | 50 років |
| Мінімальний радіус вигину вручну | 80 мм |
| Тип матеріалу труби | Зшитий поліетилен |
| Товщина стінки труби | 2 мм |
| Область застосування труби | Для систем кондиціонування, Для систем опалення |
| Довжина бухти | 160 м |
| Виробник | Firat Plastik |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 95 град. |
| Коефіцієнт теплопровідності | 0.38 Вт/(м*К) |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 45 ₴/м



