Вентилятор Vents ТТ 125

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VTT125
3 431 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 919-85-15
- +380 (66) 301-11-33
- +380 (97) 301-11-33
Вентилятор Vents ТТ 125
ЗастосуванняВентилятори ВЕНТС ТТ и ВЕНТС ТТ ПРО поєднують у собі широкі можливості та високі характеристики осьових і відцентрових вентиляторів. Використовуються в припливно-витяжних системах вентиляції, які вимагають високого тиску, потужного повітряного потоку та низького рівня шуму. Сумісні з повітропровідами діаметром від 100 до 315 мм.
Вентилятори серій ВЕНТС ТТ и ВЕНТС ТТ ПРО є чудовим вибором для встановлення у витяжні системи приміщень із підвищеною вологістю (санузли, кухні), а також для вентиляції квартир, котеджів, магазинів, кафе.
КонструкціяКорпуси вентиляторів виготовляються з високоякісних і високоміцних матеріалів: AБС-пластику (серія ВЕНТС ТТ) і поліпропілену зниженої пального (серія ВЕНТС ТТ ПРО).
Знімний центральний блок із двигуном, крильчаткою та клемною коробкою кріпиться до патрубок за допомогою спеціальних хомутів на клямках.
Це робить обслуговування вентилятора максимально простим і зручним. Вам не потрібно розбирати та демонтувати весь вентилятор — просто витягніть центральний блок із корпусу та проведіть сервісне обслуговування.
Усі моделі серій ВЕНТС ТТ и ВЕНТС ТТ ПРО можуть обладнуватися регульованим таймером із діапазоном затримки вимкнення вентилятора від 2 до 30 хвилин.
ДвигунУ моделях серії ВЕНТС ТТ застосовуються однофазні одно- або двошвидкісні двигуни. Для деяких типорозмірів доступна версія двигуна з потужнішими характеристиками (ВЕНТС ТТ...С).
Для захисту від перевантаження двигуни вентиляторів обладнані термозапобіжниками.
Підшипники кочення забезпечують тривалий термін експлуатації (поряджання 40 000 годин безперервної роботи). Клас захисту двигуна — IP X4.
МонтажВентилятори призначені для канального монтажу в повітроводі відповідного діаметра в будь-якій точці вентиляційної системи та під будь-яким кутом. В одній системі можливе встановлення декількох вентиляторів:
- паралельно (для збільшення витрати повітря);
- послідовно (для збільшення робочого тиску).
Корпус вентилятора обладнаний плоскою монтажною пластиною, за допомогою якої вентилятор кріпиться до стіни. Для зручності монтажу та під'єднання монтажна коробка встановлюється в будь-якому положенні.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Довжина | 246 мм |
| Основні | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Країна виробник | Україна |
| Продуктивність | 280 куб.м/год |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Тип каналу | Круглий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Виробник | VENTS |
| Частота обертання | 1950 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вага | 1.35 кг |
| Споживана потужність | 0.023 кВт |
| Ступінь захисту IP | 4 |
| Рівень шуму | 28 дБ |
- Ціна: 3 431 ₴











