Канальний вентилятор Vents ВКМ 315

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VVKM315
13 268 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 919-85-15
- +380 (66) 301-11-33
- +380 (97) 301-11-33
Канальний вентилятор Vents ВКМ 315
ЗАСТОСУВАННЯ
-
Приточно-витяжні системи вентиляції приміщень різного призначення.
-
Сталевий корпус забезпечує надійну роботу під час зовнішнього монтажу.
КОНСТРУКЦИЯ
-
Корпус вентилятора виготовлений зі сталі з полімерним покриттям.
РУХ
-
Однофазні двигуни із зовнішнім ротором обладнані відцентровим робочим колесом із загнутими лопатками.
-
Двигуни мають вбудований тепловий захист з автоматичним перезапуском.
РЕГУЛЬОВАКА СКОРОСТИ
-
Регулювання може бути як плавним, так і ступеневим, і здійснюватися за допомогою тиристорного або автотрансформаторного регулятора.
-
До одного регульованого пристрою можуть під'єднуватися відразу по кілька вентиляторів, за умови, що загальна потужність і робочий струм не перевищуватимуть номінальні параметри регулятора.
МОНТАЖ
-
Допускається монтаж під будь-яким кутом відносно осі вентилятора.
-
Приєднання до стіни здійснюється за допомогою кріпильних кронштейнів, які входять до комплекту постачання.
-
Подавання живлення на вентилятор здійснюється через зовнішню клемну коробку.
-
Електричне під'єднання та встановлення мають виконуватися відповідно до інструкції й електричної схеми, зазначеної на клемній коробці.

| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 404 мм |
| Ширина | 404 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 315 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Спосіб установки | Канальний |
| Частота | 60 Гц |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Швидкість обертання | 2850 об/хв |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Витрата повітря | 1440 куб.м/год |
| Вага | 7.3 кг |
| Споживана потужність | 241 Вт |
| Виробник | VENTS |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Рівень шуму | 53 дБ |
| Колір | Синій |
| Додаткові функції | |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Дистанційне включення/вимикання | Ні |
| Датчик вологості | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір патрубка | 314 |
- Ціна: 13 268 ₴






