Вентилятор Vents ТТ ПРО 315

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VTTP315
9 944 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 919-85-15
- +380 (66) 301-11-33
- +380 (97) 301-11-33
Вентилятор Vents ТТ ПРО 315
Застосування Вентс ТТ ПРО 315Вентилятори ВЕНТС ТТ ПРО поєднують у собі широкі можливості та високі характеристики осьових і відцентрових вентиляторів. Використовуються в припливно-витяжних системах вентиляції, які вимагають високого тиску, потужного повітряного потоку та низького рівня шуму. Сумісні з повітропровідами діаметром від 100 до 315 мм.
Вентилятори серій ВЕНТС ТТ ПРО є чудовим вибором для встановлення у витяжні системи приміщень із підвищеною вологістю (санузли, кухні), а також для вентиляції квартир, котеджів, магазинів, кафе.
Конструкція Вентс ТТ 315Корпуси вентиляторів виготовляються з високоякісних і високоміцних матеріалів: AБС-пластику (серія ВЕНТС ТТ) і поліпропілену зниженої пального (серія ВЕНТС ТТ ПРО).
Знімний центральний блок із двигуном, крильчаткою та клемною коробкою кріпиться до патрубок за допомогою спеціальних хомутів на клямках.
Це робить обслуговування вентилятора максимально простим і зручним. Вам не потрібно розбирати та демонтувати весь вентилятор — просто витягніть центральний блок із корпусу та проведіть сервісне обслуговування.
Усі моделі серій ВЕНТС ТТ и ВЕНТС ТТ ПРО можуть обладнуватися регульованим таймером із діапазоном затримки вимкнення вентилятора від 2 до 30 хвилин.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ СЕРІЇ ТТ ПРО
- Корпус вентилятора серії ТТ ПРО виготовлений із пластику зниженої пального.
- Вхідний патрубок обладнаний колектором для плавного входу повітря в вентилятор.
- Завдяки конічній формі крильчатки та спеціально спрофільованим лопатям, кругова швидкість повітряного потоку збільшується, забезпечуючи вищий тиск і продуктивність, порівнюючи зі звичайними осьовими вентиляторами.
- Дифузор, спеціально спроєктована крильчатка та спрямувальний апарат на виході корпусу вентилятора розподіляють повітряний потік у такий спосіб, що забезпечується оптимальне поєднання характеристик — висока продуктивність і збільшений тиск у разі низькому рівні шуму.
- У моделях серії ВЕНТС ТТ ПРО застосовуються однофазні високоефективні двошвидкісні мотори з низьким енергоспоживанням.
- Для захисту від перевантаження двигуни вентиляторів обладнані термозапобіжниками.
- Підшипники кочення забезпечують тривалий термін експлуатації (поряджання 40 000 годин безперервної роботи).
- Клас захисту двигуна — IP X4.
Вентилятори призначені для канального монтажу в повітроводі відповідного діаметра в будь-якій точці вентиляційної системи та під будь-яким кутом. В одній системі можливе встановлення декількох вентиляторів:
- паралельно (для збільшення витрати повітря);
- послідовно (для збільшення робочого тиску).
Корпус вентилятора обладнаний плоскою монтажною пластиною, за допомогою якої вентилятор кріпиться до стіни. Для зручності монтажу та під'єднання монтажна коробка встановлюється в будь-якому положенні.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 408 мм |
| Ширина | 362 мм |
| Довжина | 445 мм |
| Основні | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Країна виробник | Україна |
| Продуктивність | 2050 куб.м/год |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Тип каналу | Круглий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Виробник | VENTS |
| Частота обертання | 2430 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вага | 11.95 кг |
| Споживана потужність | 0.32 кВт |
| Ступінь захисту IP | 4 |
| Рівень шуму | 49 дБ |
- Ціна: 9 944 ₴








