Купити котел піролізний Atmos DC 32 S
Котли з газифікацією деревини.
Котли сконструйовані для спалювання деревини на принцип генераторної газифікації із застосуванням відсмоктувального вентилятора, який видаляє з котла продукти згоряння або вганяє в казан повітря. Корпуси котлів виготовлені зі зварних сталевих листів завтовшки 3-8 мм, складаються з насипної частини для палива, яка обладнана в нижній частині жаростійким патрубком із поздовжнім отвором для проходу продуктів згоряння й газів. Простір згоряння, яке міститься під насипною частиною, викладено керамічними блоками. У задній частині корпусу котлів розміщений вертикальний канал для продуктів згоряння, обладнаний у верхній частині клапаном для розтоплення. У верхній частині каналу для продуктів згоряння міститься патрубок для приєднання до димоходу.
Конструкція котла — котел складається з двох, розміщених один над одним, камер, верхня камера призначена для запасу палива, у нижній камері відбувається спалювання і розміщений попільник. Між ними поміщається сопло для газифікації деревини, яке сприяє досконалій газифікації та повному згорянню палива.
Переваги котлів з газифікацією деревини «ATMOS»- Можливість спалювання великих шматків деревини
- Великий бункер для палива - тривалий час горіння
- Високий ККД — залежно від типу 81 - 87 % - первинне та вторинне повітря підігрівається до високої температури
- Екологічне спалювання — котел згідно з CSN EN 303-5 належить до 3, 4, 5-го класу
- Витяжний вентилятор — безповільне збирання золи, кальна без диму
- Контур охолодження для запобігання перенагріванню — без ризику пошкодження котла
- Автоматичне вимкнення котла після догоряння палива — термостат для димових газів
- Зручний збір золи — велика керамічна камера згоряння для золи (у дерева збираємо один раз на тиждень, біля вугілля — один раз на день)
- Котел без трубної дошки — простіше очищення
- Невеликі розміри та мала вага
- Висока якість
Зворотне спалювання, попередньо нагріте повітря горіння й керамічний простір для спалювання дає змогу практично спалювати з мінімальним виділенням шкідливих газів. Тому котли задовольняють вимоги щодо присвоєння марки Екологічний виріб, згідно з директивою МОС ЧР. Котли згідно з CSN EN 303-5 належать до 3, 4, 5-го класу, і тому на них виділяється дотація з Національного фонду довкілля.

Витяжний вентилятор
мінімізує утворення диму під час підкладання палива та роботи котла

Контур охолодження проти теплового перевантаження
Внимание! Котел типу DC15E не обладнаний вентилятором!
Регулювання котлів.
Електромеханічний принцип - регулювання потужності відбувається за допомогою Ee-засилання, керованого регулятором тяги, тип FR 124, який відповідно до заданої температури води на виході (80-90 °C) автоматично відкриває або прикриває заслінку, (крім DC50SE) котел замість того забезпечений серволапаном BELIMO з пружиною. Налаштовує регулятор потужності, потрібно приділяти особливу увагу, оскільки регулятор, крім регулювання потужності, виконує іншу важливу функцію — захищає котел від перегрівання. Регулювальним термостатом, розміщеним на панелі котла, керується вентилятор відповідно до заданої температури (75-85 °C). На регульованому термостаті має бути задана температура на 5 °C нижче, ніж на регуляторі тяги FR 124. Котел працює у разі зниженої потужності й без вентилятора — у разі вимкнення електричного струму не залишитеся без опалення. Котел працює зі зниженою потужністю до 70% номінальної потужності й без вентилятора.
Панель зі стандартним регулюванням
Склад панелі:
Головний вимикач, захисний термостат, термометр, регулювальний термостат і термостат продуктів згоряння
Електромеханічне регулювання — оптимальне рішення керування роботою котла (вентилятора) простим способом.
Варіант виготовлення панелі зі стандартним регулюванням — основний варіант виготовлення всіх використовуваних котлів
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип топки | Відкрита |
| Потужність номінальна | 35 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Коефіцієнт корисної дії | 88.9 % |
| Вид пального | Тверде |
| Тип котла | Піролізний |
| Площа обігріву | 320 кв.м |
| Теплоносій | Вода |
| Види твердого палива | Дрова, Антрацит, Кам'яне вугілля, Буре вугілля |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Вага | 366 кг |
| Колір | Синій |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Об'єм води в котлі | 80 л |
| Автоматична подача палива | Так |
| Країна виробник | Чехія |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Виробник | Atmos |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
| Циркуляційний насос | Ні |
| Охолоджуючий контур | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1260 мм |
| Ширина | 678 мм |
| Глибина | 959 мм |
| Діаметр димоходу | 152 мм |
| Опалення | |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 0.5 бар |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Максимальна температура в режимі опалення | 95 град. |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 65 град. |
- Ціна: 100 880 ₴








