Теплий підлогу електричний Nexans TXLP/1 700 W (4,12 - 5,2м2) одножирний нагрівальний кабель
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Теплий підлогу електричний Nexans TXLP/1 700 W (4,12 menu 5,2м2)
Теплий пол Nexans TXLP/1 700 W - Готовий до монтажу і підключення одножирний кабель з безмуфтовим з'єднанням, алюмінієвою захисною трубкою та мідними дротами живлення довжиною 2,25 м з обох боків.Для керування потрібне терморегулятор.
Комплекти кабеля ідеально підходять для повного і комфортного обігріву приміщень, а також використовуються у системах снігу на відкритих майданчиках, у системах антиоб’єднаності на дахах, для обігріву труб і ґрунту.
Технічні характеристики теплого стать Nexans TXLP/1 700 W:
- тип кабеля: одножирний екранований
- номінальне напруження: ~230 В
- Втрачена потужність: 16,26 Вт/м при 220 В, 17 Вт/м при 230 В
- діаметр: 7,4 мм
- Мін. радіус вигину: 5 х діаметр кабелів
- Холодний кінець: 2х3,0 м, 1x1,0 мм.кв.
- екран: алюмінієва трубка + оплітка
- максимальна температура зовнішньої оболонки: 65 С
- Допустиме Відхилення опору: -5% +10%
- Холодний кабель/ нагрівання: SPLICE (бесове, без термоусадки)
- сертифікований: ISO 9001:2008
- Гарантія: 20 лет.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість жил | 1 |
| Діаметр кабелю | 6 мм |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Область застосування нагрівального кабелю | Підігрів підлоги морозильних камер |
| Виробник | Nexans |
| Мінімальний радіус вигину | 50 мм |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Максимальна потужність | 17 Вт/м |
| Екранований кабель | Так |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Країна виробник | Норвегія |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Довжина кабелю | 41.2 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 700 |
| Площа укладання при 170/м2 | 4.1 м2 |
| Площа укладання при 136 У/м2 | 5.3 м2 |
- Ціна: 4 937 ₴




