Тепла підлога електрична Nexans TXLP/2R 300 W (1,8 м2 — 2,2 м2) Двожильний нагрівальний кабель
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тепла підлога електрична Nexans TXLP/2R 300 W (1,8 м2 — 2,2 м2)
Тепла підлога Nexans TXLP/2R 300 W - Готовий до монтажу та під'єднання двожильний кабель із безмуфтовим з'єднанням і алюмінієвою захисною трубкою. З одного боку кабель має дріт живлення завдовжки 2,25 м, з іншого — герметичне заводське закінчення.Для керування необхідний терморегулятор.
Комплекти кабелю ідеально підходять для повного та комфортного обігрівання приміщень, а також використовуються в системах сніготиння на відкритих майданчиках, у системах антиоб'єднання на дахах, для обігрівання труб і ґрунту.
Технічні характеристики теплого підлоги Nexans TXLP/2R 300 W :
- тип кабеля: двожильний екранований
- номінальна напруга: ~230 В
- питома потужність: 16,26 Вт/м при 220 В, 17 Вт/м за 230 В
- діаметр: 7 мм
- мін. радіус вигину: 5 х діаметр кабелю
- холодний кінець: 1х4,0 м, 2x1,0 мм.кв.
- ізоляція: фторполімерна
- екран: алюмінієва трубка + обплетення
- максимальна температура зовнішньої оболонки: 65 С
- допустиме відхилення опору: -5% +10%
- з'єднання холодний/нагрівальний кабель: SPLICE (безшовні, без термоусадки)
- сертифікований: ISO 9001:2008
- гарантія: 20 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nexans |
| Країна виробник | Норвегія |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Максимальна потужність | 17 Вт/м |
| Кількість жил | 2 |
| Екранований кабель | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Мінімальний радіус вигину | 50 мм |
| Довжина кабелю | 17.6 м |
| Діаметр кабелю | 6 мм |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Область застосування нагрівального кабелю | Підігрів підлоги морозильних камер |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 300 |
| Площа укладання при 170/м2 | 1.8 м2 |
| Площа укладання при 136 У/м2 | 2.2 м2 |
- Ціна: 4 449 ₴




