Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сонячна батарея 150 Вт монокристалічна (ECS-150M36)
- Модулі виготовлені на сучасному обладнанні з якісних матеріалів, що відповідають стандарту СЕ, це гарантує чудові електричні характеристики та гарантійний термін експлуатації понад 25 років.
- Високоміцна поверхня та якісні сонячні елементи.
-Загартоване скло високого світлопропускання й має антивідблискову поверхню, що підвищує ефективність роботи сонячної батареї.
- Клас вологостійкості: IP 65. (для зовнішнього застосування, чудовий пило- та вологозахист).
- Просте з'єднання.
- Сучасний дизайн.
| РОЗМІР, мм | Потужність, Вт | Uxx,В | Iкз,А | Uр,В | Ip,А | Вага, кг |
| 1470х670х30 | 150,0 | 22,40 | 9,05 | 17,5 | 8,63 | 11 |
| Основні | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | -45 град. |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Напруга | 17.5 В |
| Потужність | 150 Вт |
| Струм короткого замикання | 9.05 А |
| Виробник | Ecsolar |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Струм при максимальній потужності | 8.63 А |
| Напруга холостого ходу | 22.4 В |
| Кількість елементів | 36 шт. |
| ККД, не менше | 18.2 % |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
- Ціна: 6 615 ₴







